ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W MODRZU

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Modrzu

OVERVIEW

This web page szkola-modrze.pl currently has a traffic classification of zero (the lower the higher page views). We have sifted twelve pages inside the website szkola-modrze.pl and found two websites interfacing with szkola-modrze.pl.

SZKOLA-MODRZE.PL RANKINGS

This web page szkola-modrze.pl has seen variant quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for szkola-modrze.pl

Traffic ranking (by month) for szkola-modrze.pl

Traffic ranking by day of the week for szkola-modrze.pl

WHAT DOES SZKOLA-MODRZE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkola-modrze.pl Mobile Screenshot of szkola-modrze.pl Tablet Screenshot of szkola-modrze.pl

SZKOLA-MODRZE.PL HOST

I identified that a lone root page on szkola-modrze.pl took one thousand one hundred and forty-one milliseconds to load. Our parsers could not discover a SSL certificate, so I consider szkola-modrze.pl not secure.
77.55.75.171

I caught that this domain is operating the Apache/2 operating system.

ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W MODRZU

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Modrzu

CONTENT

This web page szkola-modrze.pl states the following, "Witamy na naszej stronie! Daj mi rybę, a będę miał co jeść przez cały dzień." Our analyzers viewed that the webpage stated " Naucz mnie łowić ryby, a będę miał co jeść przez całe życie." The Website also said " 2010 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Modrzu; administracja strony Agnieszka Kmiecik; e-mail tweety2010vp." The website's header had Zespół Szkolno - Przedszkolny w Modrzu as the most important search term. It is followed by szkoła, oświata, and nauka which isn't as highly ranked as Zespół Szkolno - Przedszkolny w Modrzu. The next words they used was przedmioty.

VIEW SUBSEQUENT WEB SITES

ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA IM. STANISŁAWA MONIUSZKI - Witryna rodziców, nauczycieli, uczniów, absolwentów i sympatyków Szkoły.

Sorry, this entry is only available in Polski. Sorry, this entry is only available in Polski. Sorry, this entry is only available in Polski.

. Autorska Szkoła Musicalowa Macieja Pawłowskiego .

Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów Java - do poprawnego wyświetlenia zawartości strony konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Przejdź do strony klikając w napis LOADING .

Strona główna

Bierze udział w Ogólnopolskim Programie Stypendialnym USKI. Który przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy posiadają wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe lub artystyczne. Uczniowie naszej szkoły regularnie odnoszą sukcesy na konkursach muzycznych zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia.

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Jastrzębiu Zdroju Lista wiadomości

Nauka pływania dla dzieci - Śląsk

Nauka pływania dla dzieci na Śląsku. Zapraszam na zajęcia również w wakacje! Zapraszamy na zajęcia w wakacje na basenie w Chorzowie przy ulicy Harcerskiej 2. Zapraszamy do kontaktu pod naszym numerem telefonu 667 906 448. Nowy cennik na basen w Chorzowie. Film z naszych zajęć w Gliwicach. Zajęcia w Gliwicach na nowo otwartym obiekcie przy ulicy Jasna 31.